Karl Höglund grafikmapp

Karl Höglund grafikmapp
Karl Höglund grafikmapp
Karl Höglund grafikmapp
Karl Höglund grafikmapp
Karl Höglund grafikmapp
Karl Höglund grafikmapp
Karl Höglund grafikmapp
Karl Höglund grafikmapp

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940), grafikmapp Sommarögonblick 2 med 4 litografier: Du och jag, Sommardansen, Uteserveringen, Mot Möja, signerade Karl Höglund och numrerade 301/360, 60 x 40,5 cm

379944

2016-05-01