Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940), grafikmapp Sommarögonblick 2 med 4 litografier: Du och jag, Sommardansen, Uteserveringen, Mot Möja, signerade Karl Höglund och numrerade 301/360, 60 x 40,5 cm
379944
2016-05-01