Carl Larsson (efter) grafikmapp
Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919), grafikmapp med 4 litografier efter akvareller ur Ett hem: Blomsterförnstret, Kräftfångst, Mammas och småflickornas rum. Namnsdag på härbret, numrerade 606/790, 35 x 52 cm, utgiven av Swedart i samarbete med Nationalmuseum
379947
2016-05-01