Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004), Vinterlandskap, signerad Uno Vallman, olja på duk, 54 x 65 cm
379951
2016-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här