Uno Vallman oljemålning
2016-05-01
379951
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), Vinterlandskap, signerad Uno Vallman, olja på duk, 54 x 65 cm