Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004), Vinterlandskap, signerad Uno Vallman, olja på duk, 54 x 65 cm

379951

2016-05-01