Ron Lior grafikmapp

Ron Lior grafikmapp
Ron Lior grafikmapp
Ron Lior grafikmapp
Ron Lior grafikmapp
Ron Lior grafikmapp
Ron Lior grafikmapp
Ron Lior grafikmapp
Ron Lior grafikmapp

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RON LIOR (Israel, född 1971), mapp med 4 serigrafier med kvinnomotiv, signerade Lior och numrerade 49/250, 64,5 x 90 cm

Ett blad med smärre fläck

379953

2016-05-01