Väskor silver

Väskor silver
Väskor silver
Väskor silver
Väskor silver
Väskor silver
Väskor silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄSKOR, 4 st., silver, tidigt 1900-tal, brynjeliknande med små ringar, höjd 5-7 cm, totalvikt ca 160 g

Smärre slitage

379955

2016-05-01