Roland Svensson färglitografi
2016-04-30
379961
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad Roland S, 233/250, färglitografi, ca 34,5x44,5 cm