Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad Roland S, 233/250, färglitografi, ca 34,5x44,5 cm
379961
2016-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här