Bordsfiskar silver

Bordsfiskar silver
Bordsfiskar silver
Bordsfiskar silver
Bordsfiskar silver
Bordsfiskar silver
Bordsfiskar silver

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSDEKORATIONER, 5+2 st, silver, 1900-tal, i form av ledade fiskar, huvud med saltgömma, längd 12-13,5 cm, vikt ca 330 g

Slitage

379979

2016-05-01