Cigarettetuier puderdosa

Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa
Cigarettetuier puderdosa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARETTETUIER, 2 st, silver, 1900-tal, reliefdekor, vikt ca 290 g, PUDERDOSA, silver, guillocherad, diameter 10 cm

Bruksslitage

380001

2016-05-01