Tallrikar Berlin
Closed
2016-05-01
380013
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Berlin, 1800-tal, rutmönstrat brätte i guld och blått, dekor av polykroma blombuketter, diameter ca 23 cm, en lagad tallrik medföljer
Smärre ytslitage