Tumlare silver Samuel Lyberg

Tumlare silver Samuel Lyberg
Tumlare silver Samuel Lyberg
Tumlare silver Samuel Lyberg
Tumlare silver Samuel Lyberg
Tumlare silver Samuel Lyberg
Tumlare silver Samuel Lyberg
Tumlare silver Samuel Lyberg
Tumlare silver Samuel Lyberg
Tumlare silver Samuel Lyberg
Tumlare silver Samuel Lyberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMUEL LYBERG, tumlare, silver, Borås 1787, punsad delvis graverad dekor, invändigt förgylld, höjd 3,5 cm

Bucklor, liv med bristningar

380017

2016-05-01