Uno Vallman oljemålning
2016-05-01
380055
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (född 1913-2004): Folklivsscen, signerad och daterad Uno Vallman 1970, olja på duk, 70x59 cm