Ytterfoder gjutjärn

Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, 1900-tal, gjutjärn, genombrutet mönster, häjd 32, 88 x 38 cm

Slitage, korrosion

380056

2016-05-01