Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANNA, 1100-1400-tal, östra Iran, delvis glaserat lergods, dekor i svart med kufisk skrift, höjd ca 12 cm
Slitage
380058
2016-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här