Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): Figurscen, monogramsignerad och daterad OE -13, akvarell, ca 12 x 21 cm
Med dedikation på passepartout
380075
2016-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här