Ossian Elgström akvarell

Ossian Elgström akvarell
Ossian Elgström akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): Figurscen, monogramsignerad och daterad OE -13, akvarell, ca 12 x 21 cm

Med dedikation på passepartout

380075

2016-04-30