Sabel 1800-tal

Sabel 1800-tal
Sabel 1800-tal
Sabel 1800-tal
Sabel 1800-tal
Sabel 1800-tal
Sabel 1800-tal
Sabel 1800-tal
Sabel 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL, 1800-tal, bred parerplåt samt kavel i skinn, stålbalja, längd ca 102 cm

Bruksslitage, senare bemålning

380079

2016-05-01