Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SABEL, 1800-tal, bred parerplåt samt kavel i skinn, stålbalja, längd ca 102 cm
Bruksslitage, senare bemålning
380079
2016-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här