Knivar 3 st

Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st
Knivar 3 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIVAR, 3 st, kris med rikligt dekorerat blad samt 2 st machete, längd 55-66 cm

Bruksslitage, skador

380080

2016-05-01