Revolver samt pistol

Revolver samt pistol
Revolver samt pistol
Revolver samt pistol
Revolver samt pistol
Revolver samt pistol
Revolver samt pistol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REVOLVER, slaglås, 1800-tal samt mässingspistol, 1800-tal, längd 15-28 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Defekt, skador, slitage

380099

2016-05-08