Josef Hoffman stol

Josef Hoffman stol
Josef Hoffman stol
Josef Hoffman stol
Josef Hoffman stol
Josef Hoffman stol
Josef Hoffman stol
Josef Hoffman stol
Josef Hoffman stol
Josef Hoffman stol
Josef Hoffman stol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOSEF HOFFMAN, stol Fledermaus, formböjd, betsad bok, textilklädd sits, formgiven 1905, märkt "Mundus, Vienna, Austria", höjd 74, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor och märken

380104

2016-05-01