Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOSEF HOFFMAN, stol Fledermaus, formböjd, betsad bok, textilklädd sits, formgiven 1905, märkt "Mundus, Vienna, Austria", höjd 74, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, repor och märken
380104
2016-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här