Tore Strindberg, gipsskulptur

Tore Strindberg, gipsskulptur
Tore Strindberg, gipsskulptur
Tore Strindberg, gipsskulptur
Tore Strindberg, gipsskulptur
Tore Strindberg, gipsskulptur
Tore Strindberg, gipsskulptur
Tore Strindberg, gipsskulptur
Tore Strindberg, gipsskulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

TORE STRINDBERG (1882-1968), Stående flicka, signerad T Strindberg 1915 på sockeln samt blyertssignerad undertill, skiss i gips till skulptur i Kalmar, höjd 19,5 cm

Smuts, smärre nagg

380108

2016-05-01