Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
TORE STRINDBERG (1882-1968), Stående flicka, signerad T Strindberg 1915 på sockeln samt blyertssignerad undertill, skiss i gips till skulptur i Kalmar, höjd 19,5 cm
Smuts, smärre nagg
380108
2016-05-01