Salskåp rokokostil

Salskåp rokokostil
Salskåp rokokostil
Salskåp rokokostil
Salskåp rokokostil
Salskåp rokokostil
Salskåp rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALSSKÅP, 1900-tal, rokokostil, beslag i patinerad gulmetall, nederdel med lådor, höjd 193, 123x54 cm, nyckel medöljer

Krön med smärre slitage

380119

2016-05-01