Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (född 1915-2002): Komposition, signerad Oscar Reuterswärd, perspective japonaise á 264 dbca, tusch, bladmått ca 31x22 cm
Vikskador
380120
2016-05-07