Oscar Reutersvärd teckning

Oscar Reutersvärd teckning
Oscar Reutersvärd teckning
Oscar Reutersvärd teckning
Oscar Reutersvärd teckning

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (född 1915-2002): Komposition, signerad Oscar Reuterswärd, perspective japonaise á 264 dbca, tusch, bladmått ca 31x22 cm

Vikskador

380120

2016-05-07