Ruth Milles

Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUTH MILLES (1873-1941): "Vattenbärerskan", signerad, gips, höjd 36 cm

Lagning, nagg, smuts

380142

2016-05-01