Elsa schultz Morberger

Elsa schultz Morberger
Elsa schultz Morberger
Elsa schultz Morberger
Elsa schultz Morberger

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSA MOBERGER, Elsa Augusta född Schultz (1879-1978): Utsikt Katarinahissen mot skeppsbron , signerad E Schultz-Moberger, olja på duk uppfäst på pannå, ca 45x53 cm

380152

2016-05-01