Haruo Sézaki

Haruo Sézaki
Haruo Sézaki
Haruo Sézaki
Haruo Sézaki

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

HARUO SÉZAKI (född 1907): Landskap, signerad och daterad Sézaki -45, olja på pannå, 37x45 cm

380164

2016-05-01