Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal, Rob Engström, Stockholm, skulpterat och förgyllt trä, höjd 54 cm

Smärre slitage

380168

2016-05-01