Spegel sengustaviansk stil

Spegel sengustaviansk stil
Spegel sengustaviansk stil
Spegel sengustaviansk stil
Spegel sengustaviansk stil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, sengustaviansk stil, 1900-tal, bronserad och förgylld dekor i pastellage med motiv av Minerva, ca 78x 39 cm

Smärre skador och bortfall, sprickor

380198

2016-05-01