Bulldog i brons

Bulldog i brons
Bulldog i brons
Bulldog i brons
Bulldog i brons
Bulldog i brons
Bulldog i brons
Bulldog i brons
Bulldog i brons
Bulldog i brons
Bulldog i brons
Bulldog i brons
Bulldog i brons

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), bulldog, grönpatinerad brons, signerad och numrerad 4/8, höjd 85 cm

380210

2016-05-01