Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Dalahäst, signerad och numrerad 37/50, bronspatinerad, höjd 92

380235

2016-05-01