ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Dalahäst

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Vit dalahäst, signerad och daterad 2009, vitpatinerat gjutjärn, höjd 34 cm

380236

2016-05-01