Klädhylla

Klädhylla
Klädhylla
Klädhylla
Klädhylla

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLÄDHYLLA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, klädstång i trä, dekor av kannelyrer, höjd ca 68, 106x33 cm

Smärre slitage

380261

2016-05-01