Schäslong 1900-talets slut

Schäslong 1900-talets slut
Schäslong 1900-talets slut
Schäslong 1900-talets slut
Schäslong 1900-talets slut
Schäslong 1900-talets slut
Schäslong 1900-talets slut
Schäslong 1900-talets slut
Schäslong 1900-talets slut

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHÄSLONG, 1900-talets slut, förgylld, skuren dekor, svarvade ben, stoppad med orange klädsel, på hjultrissor, längd ca 165 cm

Bruksslitage, enstaka fläckar

380268

2016-05-01