Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SCHÄSLONG, 1900-talets slut, förgylld, skuren dekor, svarvade ben, stoppad med orange klädsel, på hjultrissor, längd ca 165 cm
Bruksslitage, enstaka fläckar
380268
2016-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här