Henrik Forssbeck oljemålning

Henrik Forssbeck oljemålning
Henrik Forssbeck oljemålning
Henrik Forssbeck oljemålning
Henrik Forssbeck oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRIK FORSSBECK (född 1910): Stilleben, monogramsignerad HF, olja på pannå, ca 50 x 65 cm

380274

2016-05-01