Matservis Hagtorn Gustafsberg

Matservis Hagtorn Gustafsberg
Matservis Hagtorn Gustafsberg
Matservis Hagtorn Gustafsberg
Matservis Hagtorn Gustafsberg
Matservis Hagtorn Gustafsberg
Matservis Hagtorn Gustafsberg
Matservis Hagtorn Gustafsberg
Matservis Hagtorn Gustafsberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATSERVIS, 45 dlr, "Hagtorn", bestående av: terrin, såsskål, kanna, skålfat, 12 mattallrikar, 11 djupa tallrikar, 12 assietter, 6 brödassietter

Slitage, blekning, missfärgning, krackelering, nagg

380278

2016-05-01