Matservis Hagtorn Gustafsberg
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MATSERVIS, 45 dlr, "Hagtorn", bestående av: terrin, såsskål, kanna, skålfat, 12 mattallrikar, 11 djupa tallrikar, 12 assietter, 6 brödassietter
Slitage, blekning, missfärgning, krackelering, nagg
380278
2016-05-01