Sven Inge de Moner Höglund målning
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN INGE DE MONER HÖGLUND (1935-2008), "Spontanismus + konstruktivismus = Neoismus", signerad och daterad -94, akryl/akvarell samt assemblage på duk, ca 56 x 37 cm, á tergo dedikation till Ilmar (Laban) och Aino
380296
2016-05-01