Sven Inge de Moner Höglund målning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN INGE DE MONER HÖGLUND (1935-2008), "Spontanismus + konstruktivismus = Neoismus", signerad och daterad -94, akryl/akvarell samt assemblage på duk, ca 56 x 37 cm, á tergo dedikation till Ilmar (Laban) och Aino

380296

2016-05-01