Sven Inge de Moner Höglund målning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN INGE DE MONER HÖGLUND (1935-2008), Utan titel, signerad och daterad -92, akryl på/under akrylplast, ca 2,56 x 44,5 cm

Gåvodedikation á tergo

380299

2016-05-01