Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHRISTINA CAMPBELL, mat- och kaffeservis, 31 dlr, Rörstrand, "Amanda" (1968-1977)
Nagg, skador
380309
2016-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här