Armand Rossander
Closed
2016-05-02
380315
| Sold for | 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ARMAND ROSSANDER (1914-1976), Vinterlandskap, signerad A Rossander, olja på pannå, 24x40 cm