Armand Rossander

Armand Rossander
Armand Rossander
Armand Rossander
Armand Rossander
Armand Rossander
Armand Rossander

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARMAND ROSSANDER (1914-1976), Vinterlandskap, signerad A Rossander, olja på pannå, 24x40 cm

380315

2016-05-02