Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LEOPOLD MORSING (1887-1971): Blomstervas, signerad och daterad L.Morsing, olja på pannå, 40x32 cm
380322
2016-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här