Leopold Morsing

Leopold Morsing
Leopold Morsing
Leopold Morsing
Leopold Morsing
Leopold Morsing
Leopold Morsing

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

LEOPOLD MORSING (1887-1971): Blomstervas, signerad och daterad L.Morsing, olja på pannå, 40x32 cm

380322

2016-05-02