Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanerad i valnöt och rot, tre lådor, med intarsia, höjd 76, 97 x 56 cm, nyckel finns
renoverad och kompletterad, skador och sprickor
380329
2016-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här