Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG LINDBERG, väggreliefer, 2 st., signerade Stig L, glaserat stengods med dekor i relief, 31,5 x 34 respektive 36,5 x 24 cm
Bägge med enstaka nagg
380365
2016-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här