Konstantin Semenovic Vysotskij olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KONSTANTIN SEMENOVIC VYSOTSKIJ (Ryssland 1864-1938): Skogslandskap, signerad, olja på duk, 42 x 61 cm.
Proveniens: Konstnären därefter i arv inom familjen

Krackeleringar

380367

2016-05-04