Traktörpannor koppar

Traktörpannor koppar
Traktörpannor koppar
Traktörpannor koppar
Traktörpannor koppar

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

TRAKTÖRPANNOR, 6 st, KASTRULL, FORM med hänkel, FISKGRYTA, koppar, delvis förtennta, varav 2 st märkta Kopparsmedjan Eskilstuna, 1 st märkt Harvard made in France
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

2 tillhörande lock medföljer, 2 udda lock medföljer, bruksslitage

380382

2016-05-02