Bägare samt lockskål

Bägare samt lockskål
Bägare samt lockskål
Bägare samt lockskål
Bägare samt lockskål
Bägare samt lockskål
Bägare samt lockskål

Klubbat för:

6 000 SEK

5 000 SEK

BÄGARE, LOCKSKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, bägaren med silverlock från Norge, höjd 9-16 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Lagning, nagg

380396

2016-05-06