Klubbat för:
6 000 SEK
5 000 SEK
BÄGARE, LOCKSKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, bägaren med silverlock från Norge, höjd 9-16 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Lagning, nagg
380396
2016-05-06