Ljusstakar 1 par brons marmorfot

Klubbat för:

2 600 SEK

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets början, lyrformade, mässing, kvadratisk fot aav marmor, höjd 21,5 cm

slitage

380418

2016-05-08