Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MATGRUPP, 5 delar, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, med 2 iläggsskivor a 33,5, vitmålad, höjd 74, diameter 105, totallängd 172 cm
Kuntoraportti
Ytslitage
380422
Päivämäärä:
2016-05-02