Collier armband broscher hängen mm

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMYCKESSSKRIN, innehållandes COLLIER, saltvattenpärlor, doserat, ARMBAND, silver, bismarcklänk, BROSCHER, HÄNGEN, bl a Flora Danica, förgyllt silver, mm

Slitage

380444

2016-05-06